#Jury

Krzysztof Gonciarz

Dziennikarz zajmujący się grami wideo, autor książek i od 2007 r. producent telewizji internetowej.

Swoją działalność w internecie zaczął w 2000 roku. Jest jednym z czołowych twórców sieciowego wideo w Polsce, posiadającego na swoim koncie już ponad 3000 produkcji różnego typu, które były już łącznie oglądane ponad 100 milionów razy! Obecnie mieszka w Krakowie. Na swoim koncie ma już trzy książki pt. Wybuchające Beczki: Zrozumieć Gry Wideo (wydana 14 lipca 2011 roku), U Mad? The Internet's Guide to Idiots (wydana 10 stycznia 2012 roku) i WebShows: Sekrety Wideo W Internecie (wydana 17 listopada 2012 roku).

ext fb twitter inst

Maciek "Mediafun" Budzich

Bloger (blog.mediafun.pl - pasjonat, obserwator i komentator nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocji firmy i przedsiębiorczością. 

EXT FB TWITTER INSTAGRAM

Gadzetomania.pl

Blog o technologiach przyszłości, które są niemal na wyciągnięcie ręki. Fascynujące źródło informacji o tym, jak zmienia się świat.

ext fb twitter

Anna Skura

Anna Skura, blogerka modowa,absolwentka ASP na wydziale sztuki mediów. Milosniczka życia,podróży i Instagrama. Caly czas w podróży, ostatnio życie dzieli pomiędzy Warszawę a Afrykę, w której biega maratony. Uzależniona od Instagrama, w którym zatrzymuje zapach wspomnień. Kocha fotografię i jej moc w kreowaniu rzeczywistości. Otoczona tysiącem kolorów, marzeń i wrażeń, ktore nieustannie kolekcjonuje. Dla nas wybierze najładniejsze i najbardziej kreatywne fotografie.

ext fb insta

Shiny Syl by Sylwia Zaręba

Mieszkająca w Gdańsku blogerka modowa i stylistka. Współautorka artykułów dotyczących mody ulicznej. Redaguje strony modowe. Jurorka konkursów stylizacyjnych, prowadzi wykłady z zakresu obowiązujących trendów oraz prowadzenia własnej strony. Współpracuje z centrami handlowymi oraz licznymi markami odzieżowymi.

Swoją stronę prowadzi od 2011 roku. Aby zająć się nią w pełni profesjonalnie rzuciła pracę w korporacji i udało jej się zamienić pasję w pracę. 

Jej blog został doceniony zarówno przez krajowe jak i zagraniczne media takie jak: Glamour, Elle, Wysokie Obcasy, Cosmpolitan India, Glamour Mexico, New York Magazine.

ext fb inst